Tupacova stará parta míří do Prahy!

Je málo raperů, kteří by po své smrti ovlivňovali tolik lidí jako práve Tupac Amaru Shakur. Ještě méně je však uskupení, které by postihovala jedna tragédie za druhou tak, jak právě někdejší bandičku Tupacových kolegů. Jestli je to karma za první název Outlaw Immortalz, těžko říci. Na scéně jsou však od roku 95, i když se jejich řady výrazně ztenčili.

Po úmrtí hlavního protagonisty, Tupaca, následovala tragická smrt Yaki Kaddafiho, který byl zastřelen bratrancem svého kolegy z Outlawz. Dalším nešťastníkem byl Hussein Fatal, kterého ze světa zprovodila fatální autonehoda v roce 2015. Avšak jeho sloky jsou pořád v šuplíku zbylých členů a tak k nám občas promluví ze záhrobí.

Ke dnešnímu dnu Outlawz čítají pouhé dva aktivní členy, avšak oba dva nabízí kvalitní rap. Důkazem je jak poslední společné album Livin Legendz z roku 2016, tak i druhé a třetí pokračování kolaboračního alba Thug Brothers, kde Young Noble spojil své síly s Krayzie Bone z Bone Thugs n' Harmony. A tyto živé legendy ti vezeme do srdce matičky Prahy! K tanci i poslechu zahraje DJ a Producent Marys, kterého můžete znát ze spoluprací s PIO SQUAD, Michajlovem nebo Ideou z TYNIKDY.  A to již 22. listopadu! Jak sis právě přečetl, tato crew je na černé listině karmy. Jestli je to Tupacův duch trestající je za upsání se Deathrow Records proti jeho poslední vůli je pouhou spekulacií. Spekulovat však o návštěvě tohoto koncertu skutečně nelze. Tohle je povinost!

Akce: Outlawz + DJ Marys v Rock Café
Socials: https://www.facebook.com/events/1624404694298002/
Klub: Rock Café, Národní 20, Praha 1
Start: 21:00
Vstup: 290,- v předprodeji (GoOut.cz), 300,- na místě

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná