TNKD Beatdown odhalí vkus Dje Fattea, Kenny Rougha, Inphyho i FNTM

TNKD Beatdown je nová party nabízející nejrůznější pohledy na věc, kterou všichni milujeme - rap. Rap je všude. Od oldschool funku, který určoval tempo života v 80. letech na východním a západním pobřeží USA, přes poctivý newyorský boombap, kalifornský gfunk až po alternativní subžánry a fúze, které se začaly vyvíjet s nástupem nového milénia. Ať už to jsou experimentální nerd beaty, jižanská trap music, nebo anglický grime. Vše začíná a končí u rapu.

Beatdown je party, na které se během večera vystřídají Ty Nikdy Label DJs / producenti, z nichž každý nabídne svůj specifický styl. Začneme v 90. letech u samplovaných špinavých beatů a skončíme u aktuální nablýskané produkce. A nebo naopak. Can you dig it?
 
Na pilotní vydání přijali pozvání DJs z vydavatelství Ty Nikdy, kteří vám odprezentují vlastní představu o tom, jak by měl znít správný party set. Konkrétně se jedná o Djs Fatte, Kenny Rough, Inphy a FNTM. Každý s jinou muzikou, jiným stylem, tempem, atmosférou a (doufejme) vytříbeným vkusem.
 
A kdy a kde? Akce proběhne již tento pátek 27. listopadu v pražské Uhelně na Smíchově.
 

Nejčerstvější deska z Ty Nikdy už je k poslechu od první do poslední vteřiny

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná