RUKAHORE_SHOP_BANNER

The Underachievers a Flatbush Zombies přijedou v dubnu zničit Prahu

Clockwork Indigo. Ne, to není pokračování Kubrickova filmu, ale spojení Flatbush Zombies a The Underachievers z Brooklynu. Tito panové dorazí díky Fource Entertainment 4. dubna do pražského klubu Roxy předvést nejen svou společnou tvorbu.

The Underachievers tedy Issa Dash a AK jsou stejně jako "zombíci" z Flatbushe. Od roku 2011, kdy započali společnou dráhu, stihli podepsat smlouvu s Brainfeeder, jet světové turné, vydat dva mixtapy a letos v půlce srpna i debutové album Cellar Door: Terminus Ut Exordinum. Issa a AK jsou rovněž součástí Beast Coast.

Flatbush Zombies se na scéně pohybují přibližně o rok déle než jejich kolegové. Za tu dobu udělali pořádný rozruch se dvěma mixtapy a kolaboracemi s umělci jako jsou Smiff-N-WessunRZADanny Brown, A-Trak a další. Ještě letos bysme se mohli dočkat jejich EP It's All A Matter Of Perspective. Pomalu, ale jistě se jim dostává zaslouženého uznání. Nemají venku ani první album, jejich originální tvorba baví a získává si stále více fanoušků. Podle mého máme co dočinění s budoucími legendami.   

Projekt Clockwork Indigo právě objíždí se svou show Severní Ameriku a ze zdrojů vím, že ničí město za městem a na jaře se bude pokračovat po evropských městech. V Praze se zastaví 4. dubna 2015 a to v klubu Roxy. Vstupenky jdou už tento pátek do prodeje v sítích GoOut a Ticketpro v ceně 520 Kč + poplatky. Více info hledejte na Facebook eventu. Níž si můžete podívat jak zatím probíhá tour a také poslechnout či stáhnout kolaborační EP od Flatbush Zombies a The Underachievers.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná