Tha Liks a Cali Agents zahrají v Praze, předskakovat jim bude Rest s Fattem

Většina z vás ještě asi neslyšela o tom, že v úterý 16.dubna dorazí do Radosti FX další legendy hip hopu. Tentokrát to bude opravdová klasika a vy se tak můžete vydat na koncert Tha Alkaholiks a Cali Agents. Takže dvě klasická jména hip hopová historie v jeden večer? To slibuje opravdu vyjímečný zážitek. Předskakovat jim bude navíc Rest s Djem Fattem, tudíž si můžete s klukama dát i trochu tuzemského rapu. Konec krafání, jde se na podrobnosti a info ke zmíněné akci!

Prahu čeká v úterý 16. dubna opravdu silný zážitek, protože do Radosti FX přijedou hned dvě legendární formace hip hopové historie. J-Ro, Tash, E-Switt, Planet Asia, Rasco a nejen tyto osobnosti vystoupí v rámci Clash Of Titans tourTha Alkaholiks  sice zanikli už v roce 2006, ale znovu se sešli právě kvůli zmíněné tour. Obě formace před pár dny vyprodali bratislavský koncert a nyní míří se svou živelnou show do stověžaté matičky měst.

Tha Alkoholiksvždy střežili jedno z největších tajemství k úspěchu: Lyričtí akrobaté sice nikdy nedostali od kritiků i komerční sféry podporu, kterou by si zasloužili. V devadesátých letech si získaly uznání díky veselému anarchy, party oslavujícímu pojetí hip hopu, což byla ve své době nezvyklá alternativa k temnému gangsta rapu. Cali Agents není také třeba dlouze představovat a jejich člen Rasco v Čechách zdomácněl a spolupracoval kromě DJe Wiche či Nironica i s dalšími jmény domácí scény. Jednotliví členové obou kapel a formace samy, mají na svém kontě nespočet spoluprácí s těmi největšími velikány hip hopu. Za všechny jmenujme třeba Ol 'Dirty Bastard, NAS, Diamond D, LL Cool J., Xzibit a mnoho dalších. Během koncertu budeš mít možnost ochutnat z jejich novější tvorby, ale určitě dojde i na klasické hitovky z let devadesátých.

Čerstvou novinkou jsou i jména předskokanů. Těmi bude úspěšná dvojka z Ty Nikdy labelu – Rest&DJ Fatte, tijsoujednímz nejrespektovanějšíchjmensoučasnosti a zaručeněbez problemů rozehřejí klub před nástupem hlavních hvězd. Je bez debat, že právě 16.dubna máte možná poslední možnost vidět Tha Alkaholiks živě, obzvláště ve spojení s Cali Agents! Dveře klubu se otevřou v devět hodin a zábava bude pokračovat I po skončení živých vystoupení až do rána! Vstupenky si lze zakoupit v síti Ticketporatl nebo na místě.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná