Spojuje rap a reggae a již brzo křtí svůj debut. Budeš u toho?

Pokud jste tohoto budějického rodáka nezachytili v rámci jeho singlů, které pomalu, ale jistě nabírají views, rozhodně jste jej museli slyšet v rámci jeho featu na Restově poslední desce. A že to je velice silný flák. Ano, jedná se o toho dredatého cápka s originálním hlasem a odkazem, který neradno přehlížet. Jeho debutová deska je na spadnutí a my tě srdečně zveme na její křest.

Osobitost a uvěřitelnost jsou základní předpoklady pro úspěch v dnešním rychlém hudebním světě. Mikrofon dnes stojí v rohu leckterého pokoje a profesionální mix a mastering již není nedosažitelnou položkou i pro běžné příjmové skupiny. Tudíž se nové talenty, ať už víc, či méně kvalitné, rodí doslova na každém rohu. A o to vzácnější je pak jedinec, který hodlá dělat věci po svém a orazit hudební svět svým vlastním cejchem originality.

Budějický Colectiv rozhodně patří do kategorie umělců, které bbarak sleduje již několik neděl. Od hyperpozitivních sólovek typu Přestaň Se Mračit až po úderný, dissující Dirty Sound. První a Posel Dní bude debutovým albem, i když scéna jej zná velice dobře. Kdy a kde proběhne slavnostní ceremonie?

Domovskou půdou pro křest bude pražský klub Tresor, který již 23.11. ožije kvalitními vibes od reggae až po rap. Colectivovi budou záda krýt kolegové z Coco Jamin Production - Cocoman, Dr. Kary, Urban Robot, Messenjah, nebo Junior Smile. Chybět nebude ani současný český šampion ve freestyle rapu v rámci End Of The Weak, Papa Rasty, který doveze pár svých volných řádků i do Tresoru. O placky se celý večer budou starat Selector Boldrik, DJ Herby a DJ F.I.L. - o kvalitní hudební doprovod se tedy netřeba obávat.

Více lákadel snad ani neni potřeba. Křest tohoto talentovaného umělce by jste si zkrátka neměli nechat ujít.


 

Akce: Colectiv - Křest alba První a Posel Dní
Místo: Club Tresor, Vinohradská 25, Praha 2
Vstupné: 219 kč v předprodeji
Link: https://www.facebook.com/events/2086643428332348/

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná