SpaceGhostPurrp a Yung Simmie přijedou ovládnout Prahu!

Ano, čteš dobře! SpaceGhostPurrp poprvé zavítá do našich končin už za několik týdnů. Spolu s ním dorazí další člen Raider Klanu, nadaný Yung Simmie. Po Young Leanovi se tak český posluchač dočká další trippy akce.

SpaceGhostPurrp se stihl za čtyři roky na scéně dobře vyhoupnout. Kromě vystoupení na jendom z největších festivalu světa Coachella také spolupracuje se jmény, jako je A$AP Rocky, Wiz Khalifa nebo Juicy J. Svůj úspěšný debut Mysterious Phonk: The Chronicles Of SpaceGhostPurrp předvedl v roce 2012. V tom loňském pak vydal kompilaci Tales From The Underground spolu se členy svého labelu Raider Klan. Za první dva měsíce letošního roku už stihl vypustit výběr svých songů pro nové fanoušky a zároveň i nový mixtape BMW II: Intoxxxicated, pod zjednodušeným jménem - Purrp.

Yung Simmie zas tak profláklé jméno není. Na kvalitě mu to však neubírá, jak nám ostatně ukazuje na svých nahrávkách. Jen během loňského roku stihl vydat dvoudílný mixtape Basement Musik, kde jde poznat posun ve tvorbě. Myslím, že o tomhle pánovi ještě uslyšíme hodně.

Pro rekapitulaci: SpaceGhostPurrp a Yung Simmie vystoupí 13.května 2014 v pražském Futurum Music Bar. Vstupenky za 250,-Kč seženete na emailu tickets@am180.org - do emailu uveďte koncert + cele jmeno + pocet lístků k rezervaci - a nebo v na místě v den akce za 350,-Kč. Více info TADY.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná