Sobota v Praze ve znamení nizozemské rapperky?

Snowgoons jsou partička z Neměcka, která však zasahuje všechny kontinenty světa. Díky svým kolaboracím dostali na světlo světa již několik talentů, kteří teď hledají vlastní cesty, jak se dostat do uší dalších posluchačů. Do Prahy míří zástupkyně něžného pohlaví, jménem Starrlight, která již v sobotu opanuje žižkovský klub Fatal. Pojďme se podívat na detaily.

Dveře klubu se otevřou již ve 21:00 a akci rozbalí dvojice Resa a Absa, které postupně vystřídá Crewní Skupina, etablovaná underground crew. Poté se dostane řada na jihlavského střelce Afarastafa, kterého můžete znát z jihlavské reprezent pecky Hajzlemysmezjihlavy, na posledním albu PIO SQUAD. Chybět nebude ani ProGrass se svými řádky. Poté se slova chopí zahraniční hosté. Prvním bude německá partička BeatValley Produxns, kterou poté vystřídá nizozemská dáma jménem Starrlight. Venku má album Bedtime Stories, které vznikalo počas její léčby insomnie. Toto album zachytilo brutální realitu spánkové deprivace a deprese, kterou sebou insomnie přináší. Hluboké a úpřimné řádky, které jsou však podávany strávitelně. Pokud jste album neměli možnost slyšet, ochutnávku níže určitě nevynechte.
 

Poté se roztočí koláče zkušených DJs. Zahraje DJ Dimitri, DJ Dioptrick a taky německý Wes One. A tohle všechno můžeš zažít za obyčejné kilo. Čeho? Peněz. Těch českých. Takže Šekel nechte doma. Skrátka a dobře, až v sobotu dogrilujete, dobrouzdáte svým oblíbeným parkem, nebo bude prostě na balkoně moc zima, přiďte se ohřát do Fatalu, kde bude partička Joint Venture servírovat tento striktní mejdan. A pokud jste studentem, vaše cena je 75 kaček, co je ještě víc fér. 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná