Sneakers fanoušci se dočkali. Teniskology chce být jejich akcí snů

Praha se 24. října zařadí vedle New York City, Londýna nebo Paříže, poprvé se u nás uskuteční velkolepé setkání sneakers fans Teniskology. Největšímu prodejnímu veletrhu tenisek ve střední Evropě propůjčí své monumentální prostory Vinohradský pavilon, aby se na ploše 2500 metrů čtverečných představily zásadní sneaker brandy.

Poprvé v historii se na jednom místě “utkají” adidas, Nike, Reebok, Puma a Converese. K prvním 2000 kusům zakoupených tenisek navíc zákazníci obdrží originální snapback zdarma. 

Spolu s nimi se na sneakerheads chystá dalších téměř 30 značek a 11 hodin originálního programu. Těšit se můžete na privátní show, výstavy & instalace, workshopy a další překvapení. Svá speciální vystoupení už si připravují například Dan Bárta & beatboxer en.dru, hvězda rapové scény Vladimir 518 nebo jeden z nejzajímavějších hudebních projektů součanosti, dvojice VR/Nobody.

Pokud snad někoho na chvíli tenisky omrzí, má možnost se nechat třeba potetovat v pop-up studiu 33 Street Tattoo Shop, nebo si na baru namíchat Teniskology koktejl.

Unikátní event pro milovníky tenisek chystá také dárky – o krabice plné bot je možné soutěžit již nyní na Instagramu, o další dárky pak přímo na místě díky Snapchatu. 

Pro ty, kdo se na festival teniskové kultury nedostanou, je tu živé streamování, a to hned skrze dva kanály. Své studio v Pavilonu postaví dio Spina Youtube.

Vstup na Teniskology je ZDARMA – stačí se jen zaregistrovat na webu www.teniskology.com

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná