Slovenský svátek rapu hlásí další zahraniční jména. Na co se můžeme již příští týden těšit?

Největší svátek rapu na Slovensku oslaví v závěru příštího týdne již své páté narozeniny a v Bratislavě na adrese Zlaté piesky bude opět rušno. Již před několika týdny bylo zveřejněno jméno hlavního headlinera, kterým je americká ikona Fat Joe. Pořadatelé však dle slibu nezůstávají jen u jediného jména mimo Čechy a Slovensko a představují nám další tváře, které dorazí a Anglie a zpoza velké louže.

Festival se přesouvá do vedlejšího a prostornějšího areálu, což umožňuje více stagí a bohatý doprovodní program. V uplynulých dnech jsme se dozvěděli, že na festivalu vystoupí také další americká hvězda Riff Raff, jež má za sebou energický klubový koncert v Praze. Jeho známé skladby není nutné představovat a nechat si ho ujít by bylo pro fanoušky newschoolu velkou chybou.

Další zahraniční tváří, která se na Hip Hop Žije objeví, je londýnská partička S.A.S aka SAS Eurogang aka Streets All Salute patřící pod evropskou část The Diplomats. Pokud stále přemýšlíš, kde jsi o nich slyšel, může ti poradit skladba €Gang, která v závěru roku 2014 vyšla s účastí H16. Dost vkusné lákadlo na dvoudenní mejdan, pokud ještě nemáš lístky. Objednávat můžeš ZDE.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná