RUKAHORE_SHOP_BANNER

Slovenský hip hop překročí řeku Moravu a zařídí Brnu největší akci svého druhu

Když jsme před před mnoha lety koukali s otevřenou pusou na živáč Supreme NTM ze Saint-Denis, česko-slovenský hip hop měl ještě do hal a stadionů daleko předaleko. Od té doby už však přeci jen kus cesty ušel a projevuje se to například tak, že si ve druhém největším českém městě zabere na tamním Výstavišti Pavilon B, aby publiku z Brna a okolí nabídl největší žánrovou událost roku 2013 jejich kraje.

Na mezinárodně a přesto srozumitelně nazvané akci We Love Hip Hop budou udávat tón zejména slovenská jména jako Rytmus, Ego, Majk Spirit s H16, Kali s Peter Pannem nebo Puerto, s tím, že kromě domácího hráče Morela se projedou po rekonstruované D1 za svými fanoušky v jihomoravském kraji také Ektor s Djem Wichem.

Kromě strhujících vystoupení se můžete těšit na mnoho dárkú od sponzorú akce. Za vaši účast vás odmění Cropp Town, Jet Set i Holiday Inn. Kromě toho jeden z vás může vyhrát Peugeot 208 3P GTi 1.6/ 200k BVM 6 na víkend s plnou nádrží! Každý účastník We Love Hip Hop Brno 2013 získává automaticky 20% slevu na nákup ve Cropp Townu. 
 
 
Brány se otevírají v 17:00, ve 20:00 pak bude mít vystoupení jedno z největších jmen na lineupu, takže se vyplatí přijít dříve, nežli pozěji. Line-up se zveřejňovat nebude a dozvíte se ho až na místě.
 
Speciální nabídka ubytování pro návštěvníky WE Love Hip Hop Brno 2013: 
 
"Holiday Inn Brno: 4*+ hotel hned vedle pavilonu E brněnského výstaviště. Last minute cena ubytování: 2100 CZK/dvoulůžkový pokoj vč. bohaté snídaně a parkingu. Email: reservations@hibrno.cz, heslo: HipHop13 nebo přímo na recepci hotelu v den akce, prezentujte se lístky na akci.
 
VIP sektor bude umístěn v galerii na prvním podlaží přímo naproti stage a pro své návštěvníky má připravený:
- Welcome drink 
- 1 free energy drink Rytmus 
- občerstvení formou studených švédských stolů
– VIP bary s rozšířenou nabídkou drinků a dostatek místa.
- ve VIP sektoru se budou pohybovat i účinkující a návštěvníci budou mít možnost setkat se a vyfotit s nimi.
 
Místo konání:    BVV Brno, Pavilon B
Datum:             25.10.2013
Začátek:           20.00 hod.
Konec:             04.00 hod.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná