Skepta se po letech vrací do Čech

Před pár dny Skepta vypustil do světla singl i klip Shutdown z alba Konnichiwa, jež má následovat už brzy. Nyní však přichází i zpráva o tom, že po více než sedmi letech zavítá k nám. A stane se tak 8. července v pražské Roxy díky agentuře Kardi.

Skepta je pojem na UK scéně už více než deset let. Ať už to bylo v dobách Meridian Crew, chvilkově Roll Deep nebo Boy Better Know, jež založil společně s bratrem JME a Wileym. Se svým sólovým debutem, ambiciózně nazvaným Greatest Hits, si zajistil svou pozici jednoho z nejuznávanějších umělců na scéně. U nás se prvně objevil na Hip Hop Kempu 2007 spolu s JME. Bez svého bratra pak vysotupil pět měsíců na to v Lucerna Music Baru. Od té doby nabídl světu dvě alba Microphone Champion a Doin' It Again. Z druhého jemnovaného pochazí i song "All Over The House", k němuž vzniklo i kontroverzní video. Plnohodnotný návrat přišel až loni se singlem "That's Not Me". Nyní jen můžeme čekat na desku číslo čtyři a těšit se na pražské vystoupení, kde mu už potřetí bude krýt záda DJ Maximum. (pozn. red.: čekání si můžete zkrátit už příští týden, kdy JME vydá nové album Intergrity>)

Dalším potvrzeným jménem je Denzel Curry. Ten vyrůstal na Floridě a už na základní škole začal psát poezii a následně i rap. SpaceGhostPurrp ho přizval do své crew po vydání prvního mixtapu King Remembered Underground Tape 1991-1995. Před vypuštěním svého debutového alba Nostalgic 64 se však rozhodl Raider Klan opustit. Nyní se chystá oslnit i místní publikum a ještě by předtím měl stihnout vydat i druhé album 32 Zel / Planet Shrooms

Line-up prozatím není kompletní. Bližší info o akci, chystané afterparty a vstupenkách očekávejte už brzy!

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná