Šílenec Tech N9ne se chystá do Prahy!

Aaron Dontez Yates aka Tech N9ne poprvé přijede do České Republiky 20. listopadu a to do pražského Lucerna Music Baru. Přiveze tak představit svou rozsáhlou tvorbu, obsahující 12 alb, 3 EP a jeden mixtape.

Jeho první oficiální singl "Cloudy-Eyed Stroll/Mitch Bade" vyšel v roce 1996. Tři roky nato založil spolu s Travisem O'Guinem nahrávací společnost Strange Music a vydal debutové album The Calm Before The Storm. Jeho nahrávky dosáhli nejvyšších příček undergroundových žebříčků a prodalo se jích přes milion kopií. Mezi ty nejzásadnější patří Absolute PowerEverready (The Religion) nebo K.O.D
 
 
V loňském roce vypustil dvě desky. V červnu to byla All 6's and 7's, která dosáhla na první příčku Billboard Rap Chart a čtvrtou příčku Billboard Top 200 a nabídla slušnou dávku kolaborací (Snoop Dogg, Kendrick Lamar, Busta Rhymes, Hopsin,..). Následující Welcome to Strangeland, ze sérií 'Collabos', vyšla na rapperovy narozeníny, a to 8. listopadu. Hostovačky tentokát obstarali všichni umělci z rapperova labelu.
 
 
Letos rodák z Kansas City zajel rekordní Hostile Takeover Tour, s 96-ti koncerty během 105-ti dní. V březnu vydal EP Klusterfuk a plánuje stihnout další sólovku. Aby toho nebylo málo, tak připravuje album Amafrican Psycho s kapelou K.A.B.O.S.H, kterou tvoří spolu s kolegou Krizz Kaliko a rap-rockovou kapelou Dirty Wormz
 
Tech N9ne si na listopad přirpavil evropské turné, startující na jeho 41. narozeniny v Londýně. Českou premiéru předvede v úterý 20.11. v Lucerna Music Baru. Už teď je jasné, že půjde o výjmečnou událost a vy byste si jí něměli nechat ujít!!!
 Vstupenky budou už brzy dostupné za 400 Kč na pokladně klubu a s poplakty v sítích TicketPro, TicketPortal a TicketStream.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

CoolBrick(Kubbi)
  • CoolBrick(Kubbi)
  • 11.06 dne 05.08.2012

Mno, tak tam musím být jako správný Worldwide Chopper. To bude akce.

Necro_HitchCOCK
  • Necro_HitchCOCK
  • 14.48 dne 01.08.2012

Tak to je ale nářez! Bude před nim hrát Sodoma? Jestli jo, tak to už se uplně poseru blahem. Děláte mi radost kucí

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná