Sbíráte vinyly? Tak hurá na burzu!

Vinylové desky do světa černé muziky neodmyslitelně patří, o čemž svědčí i aktuální vzrůst zájmu o gramofonovou hudbu, který až donedávna stagnoval. Časy, kdy vinylovým jehlám škrábal umíráček jsou pryč a hudební fajnšmekři se opět sdružují za účelem výměny znalostí nebo raritních hudebních kousků, které v jejich polici chybí. Jeden z takovýchto eventů proběhne i 6. září na pražské náplavce, kde Full Moon magazín pořádá již několikátou sešlost příznivců vinylové hudby s názvem Gram Bazaar.

A že se nebude jednat jen o nadšené tlachání nad vinylovým zvukem, ukazuje již program, který akce Gram Bazaar nabízí. Už název akce napovídá, že na své si přijdou zejména ti, kteří mají doma nevyužitá LPčka nebo naopak nějaký zajímavý kousek do své sbírky shánějí. Nepovažujete se za fajnšmekra? Nevadí, Gram Bazaar je akce určená pro všechny nadšence, bez ohledu na jejich znalosti nebo profesionalitu v oboru. 
 
Naopak znalci jistě ocení široké spektrum obchodů s vinylovou hudbou, které přislíbily účast jako například Damage Done, Day After, Happy Feet, Indies, Magick Disk Musick, Malarie, Minority Records, Musictown, Phono.cz, Piper Records, Polí pět, Rekomando či Starcastic. Oficiální tisková zpráva avizuje i velké množství slev na jednotlivý sortiment nabízený v rámci akce.
 
Protože alfou a omegou celého setkání je hudba, bude akci doprovázet program složený z kapel jako Five Seconds to Leave, Kill The Dandies!, Kittchen a Were Mute a Kreaton Dj’s. Podrobnější informace o celé akci najdete v odkazech níže.
 
Gram Bazaar začíná 6. září ve 14:00 v populárním Bajkazylu na pražské náplavce a celá akce se jistě protáhne do pozdních večerních hodin. Takže, pokud se vaše zaměření neomezuje pouze na rap a rádi se škrábete vinylovou jehlou za uchem, není důvod váhat.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná