S kým vším to rozbalí na Klínovci Foreign Beggars?

Foreign Beggars jsou v Čechách skoro jako doma a vrací se k nám na druhý ročník festivalu Winter Arena, ktrerý se uskuteční 20.- 22.února v zasněženém Skiareálu Klínovec. Oblíbená smečka zahraje po boku dalších headlinerů nejen z UK. Za všechny jmenujme účinkující jako jsou Zoomboy(UK), Neolight (DE), TC (UK), Loo & Placido (FRA) nebo domácí parta Skyline. Winter Arena je označována za vrchol zimní sezóny a slibuje opravdu nabitý víkend plný nejen hudebního a sportovního vyžití ...

Datum, které mají ve svém kalendáři milovníci elektronické hudby a snowboardů a freeski se nezadržitelně blíží. Druhý ročník unikátního zimního festivalu Winter Arena se odehraje 20. - 22. února ve skiareálu Klínovec. A letos je vážně na co se těšit. Účast přislíbily špičky světové elektronické scény – britové Zomboy, Foreign Beggars, TC nebo Loadstar, francouzské mashup duo Loo & Placido a německá neurofunková dvojice Neonlight. Domácí scénu zastoupí Skyline, kteří se již úspěšně představili na loňském ročníku. To však zdaleka není všechno, lineup festivalu nabízí mnoho dalších jmen, která se postarají o to, aby na Klínovci nikdo nešel spát.

Ale to neznamená, že nebude, co dělat přes den. Součástí festivalu jsou i SNB a Freeski závody o prize money 80 000 Kč, kterých se zúčastní nejen nejlepší domácí ale i světoví jezdci. To vše na skvěle připraveném snowparku od Maximal Animal. Contest doplní množství doplňkových aktivit, které zaručí, že se návštěvníci Klínovce nebudou tento víkend nudit ani minutu. Zdarma otestovat prvotřídní zimní výbavu bude možné v rámci Just Ride serveru Freeride.cz, milovnící jídla si přijdou na své v Gastro sekci a ti unavení se mohou uklidit do Red Bull Ice Baru nebo do teplé Liščí nory s horkými nápoji zdarma. Poprvé v Čechách i v rámci domácích festivalů si můžete vyzkoušet airsoftou střelnici Dagrecker, kterou na Winter Areně představí Paintballgame.cz.

Lístky mizí závratnou rychlostí a ještě rychleji mizí omezené ubytovací kapacity, které Klínovec poskytuje. Využijte proto co nejdříve možnosti koupě balíčku, který obsahuje jak lístek na oba dva dny festivalu tak i ubytování v blízkosti areálu a případně i skipas. Balíčky jsou k dostání již od 2020 Kč. Místa mimo docházkovou vzdálenost budou obhospodařena festivalovou kyvadlovou dopravou.

Veškeré info týkající se programu i praktických informací najdete na www.winterarena.cz. Balíčky je možné objednávat na www.winterarena.cz/balicky, samostatné lístky pak v sítích GoOut.cz a Ticketpro GoOut: http://bit.ly/wa-goout Ticketpro: http://bit.ly/wa-ticketpro

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná