S čím oslovil Refewa hudební program festivalu Dny Jeruzaléma?

Když se Refew zmínil na své desce "Na kredit" o tom, kolik lidí mu mylně přisuzuje arabský původ, nejspíš ještě netušil, že i s touhle ligou bude brzy konfrontován. Dokonce se tak stane v rámci festivalu věnovaném přímo této kultuře. Nejmladší hlas labelu Bigg Boss se za mikrofonem potká se svým palestinským protějškem Muhammadem Mugrabim.

 
Atypické setkání dvou mladých MCs proběhne v rámci hudebního programu festivalu Dny Jeruzaléma. Ten probíhá 20. 6. od 21:30 v plzeňském DEPO2015 a 21. 6. od 21:00 na Stalinu v Praze. Kromě vystoupení Muhammada Mugrabiho s Refewem zazní také vokální trio The Hazelnuts, přičemž afterparty bude řídit Profesor Ikebara
 
 
Muhammad Mugrabi funguje na tamním hudebním poli již deset let jako rapper a hudební producent. Vyrůstal a nadále žije v palestinském uprchlickém táboře Shuafat v Jeruzalémě. Kromě žánrů rap a hip hop se věnuje autor také Deep electru, dance housu či world music. V roce 2010 obdržel mimo jiné ocenění Chiuku hudební stanicí MTV Latinská Amerika.
 
Více informací najdete na těchto stránkách.
 
 
Zdroj & zdroj obrázku: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná