Rest s Fattem pokřtí Střepy za asistence MVP či MC Geye v Rock café

Rest s Fattem vypustili do světa novou desku Střepy, ta má v rámci Ty Nikdy diskografie číslo 21 a 16.listopadu se druhé dítko Ty Nikdy flowtků bude křtít v Rock café. A nebudou sami, kromě felláků z Ty Nikdy dorazí i Sax a Reggie alias MVP...

Od vydání první desky Premiéra dvojice Rest & DJ Fatte uběhnuly už skoro 3 roky a hlasité volání fanoušků po pokračování pomalu začíná přehlušovat z dálky se linoucí zvuk pomalých těžkých beatů. Rest & DJ Fatte se vrací a hodlají navázat přesně tam, kde skončilo jejich předchozí album. Nikdo se nemusí bát oblíbené tuzemské změny stylu ala kam vítr tam plášť. Jediné, co se za ty tři roky od vydání Premiéry u dvou hlavních tahounů českého boombapu změnilo, je věk. Od nové desky, která dostala název Střepy, tak lze očekávat opět nálož syrového hip hopového zvuku, který po nocích ve své laboratoři stlouká šílený profesor Fatte. Vše navíc doplněno slokami od jeho věrného komplice Resta. Nekompromisní punchlines, ale i vtip a nadhled a schopnost napsat hymnu během toho, co si ostatní rappeři ladí detaily na svém outfitu.

Deska Střepy vyšla pod Ty Nikdy Records 1. října 2013 a její křest čeká všechny fanoušky 16. listopadu v pražském klubu Rock Café (Fb event zde). Zde navíc kromě Resta a DJe Fattea vystoupí labelový kolega MC Gey a spřízněná kapela MVPDJem Trustym. Vstupenky si můžete s předstihem zakoupit na pokladně klubu Rock café, na místě bude stát lupen 200 ,-Kč.

Lineup křtu:

21:00 – 22:30 DJ Fatte, DJ Trusty

22:30 – 23:15 MC Gey & DJ Fatte

23:15 – 00:00 MVP & DJ Trusty

00:00 – 01:00 Rest & DJ Fatte

01:00 – 03:00 DJ Fatte, DJ Trusty

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná