RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rest, Fatte, Rap i Bboy battly a mnoho dalšího na jednom místě? To je Real Deal!

Jestli jsi z Východu a seš línej pohnout zadkem za dobrou akcí, pro tentokrát ti to projde, protože se na tebe valí Real Deal, kterej se rozjede ve stylu více elementů hip hopu, takže vedle sebe uvidíš kvalitní bboys, Dj-e i Mc's, jako tomu bejvalo v dobách, kdy Hip Hop vznikal.

Dobrá zpráva pro všechny, kdo nadávali, že to na Východě nežije! Už 27.09.2014 to propukne v Rychnově nad Kněžnou, kde v prostorách hotelu Labuť pojedou v rámci akce REAL DEAL bboy battly, rap battle, showcase Mr. Bboy Kerry & Jao Black, což je zástupce brazilskýho power move. Večer pak čekej krutou nálož v podání Resta, Maměna, Renne DangaEddyho nebo Padre Mincha.

Za gramcema pak najdeš Dj-e Jastyho a Dj-e Fatte, který jsi mohl vidět a slyšet na letošním Hip Hop Kempu. Na akci ale potkáš i další osobnosti bboy scény, jako například MiniBOJe, což je finalista letošního Redbull BC One Czech and Slovak Cypher v Praze, anebo bboye Cure, člena jedné z TOP bboy crews u nás, Pentifull. Speakrem akce je Klassik, což je skaut bboyingu a člověk, co tahá děcka z ulice a přetavuje je na streetdance a bboy maniaky, aby je udržel od fetu a dní proseděnej u kompu. Vlezný je 150 Kč, což považuju za pohodovou cenu, vzhledem k nabízenýmu programu, kde si každej najde to svoje. Pro bližší info najeď na událost eventu ZDE.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná