Rest chválí Krouzmena a Sweeta a naťukává druhou sólovku

Rest je flowtek nejvyšší kategorie. Kdyby nebyl k projektům dokopáván, věřím, že bychom dodnes na jeho debut čekali. Protože je ale součástí početného kolektivu, který bublá a pořád se v něm něco děje, situace je taková, že momentálně shromažďuje hudbu na své druhé sólo, na němž by tentokráte neměl zůstat Fatte osamocen...

Sólo debut "Premiéra" už není nejmladší. Na čem zrovna pracuješ? 
 
"Mám rozepsanejch pár věcí, hromadim bubny od různejch producentů a těšim se na léto, kdy budu mít víc času na to v klidu psát. Nedávno sme dohráli tříměsíční koncertní šňůru k desce "Label", tak na chvíli vypnu a budu makat na desce. Kromě práce na novym albu mám rozdělanej ještě jeden projekt, ale to je zatim v plenkách a hlavně v tajnosti."
 
Bude disk č. 2 opět jen s Fattem, nebo se můžeme těšit, že tě uslyšíme i v jiných beatech?
 
"Určitě, jak sem řek, hromadim beaty a vybírám. Fatte mi dal tolik beatů, že bylo fakt těžký vybrat jen pár, takže tam bude mít asi víc zářezů než ostatní. Každopádně chci oslovit i jiný lidi, než jen kluky z labelu, který budou na albu bezdebatovski. Takže FNTM, Dubas, Kenny, Inphy, Fatte 4 sure. Zbytek se nechte překvapit.
 
Sleduješ pořád český freestyle, nebo už jsi z toho úplně díky studiové práci a vystoupením vypadl?
 
"Co stihnu, to sleduju. Na spoustě akcí, kde sme vystupovali, byl i freestyle battle, ať už šlo vo lokální mc´s nebo vo známější jména. Když se někde objevil Krouzmen, nebo Sweet, vždycky to zvedlo úroveň celýho battlu. Cenim. Jinak nejlepší maďarskej freestyle dává Děkys ej.kej.ej. Jakub Děkan!"
 
Bezdomovec Bogdan z tvé videopozvánky na páteční KD Krakov vypadá jako velký fanoušek, přijde se podívat na koncert?
 
"Bogdan je frajer. No myslim si, že nedorazí, musí šéfovat na Újezdě."
 
Abychom trochu rozvedli poslední otázku mini rozhovoru, po Wichovi s Nironicem a Laforem se 15. června na pódiu onoho pražského prostoru objeví právě Rest, Idea, DJ Fatte a další. Restovski je na osmičce doma, takže to bude koncert pro homies se zcela specifickou atmosférou. Kromě něj rozpálí stage i IF, s tím, že party tunes už si pro vás chystají Poeta z rádia Spin a DJ Scarface.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná