PSH a Monkey Business pokynou 9 českým a 1 slovenskému městu

Na intenzitě nabírající spolupráce PSH a Monkey Business by mohla překvapit pouze někoho, kdo před pražskou scénou v posledních letech zavíral oči. Jak už u nás zaznělo, postupné sbližování kapel i týmů okolo nich vyústilo ve společné turné o deseti zastávkách.

Monkey Business v poslední době studovali hudební materiál Penerů a výsledkem má být dvouhodinové vystoupení, v němž se budou navzájem prolínat repertoáry obou seskupení. Menší prostory mají tentokráte smůlu, ve hře jsou jen města a "volání divočiny" zažijí Bratislava, Jablonec nad Nisou, Praha, Hradec Králové, Příbram, Ostrava, Olomouc, Brno, Plzeň a České Budějovice.
 
Roman Holý produkoval např. track "Podpantoflák" a spolupracoval na "Co bude až nebude rap".  Z předchozí Orikoule (Bigg Boss, 2008) má prsty např. v tracku "Hvězdná star" a v současnosti pracuje na dvou věcech pro Vladimírovu druhou sólovou desku, která by měla vyjít letos na podzim. Matěj Ruppert je častou vokální výpomocí na deskách i koncertech a Vladimir 518 na oplátku hostoval na desce "Neruda". Na albech JAR i Monkey Business se objevil napři i James Cole, což dlouholetou provázanost s Bigg Bossem jen podtrhuje.
 
Seznam zastávek:
 
1. 3.  Bratislava - Atelier Babylon
10. 3  Jablonec n. Nisou - Eurocentrum 
16. 3.  Praha - MeetFactory
17. 3.  Hradec Králové - KD Střelnice
22. 3.  Příbram - Kulturní Dům
3. 4.  Ostrava - CoolTour
4. 4.  Olomouc - U-klub
5. 4.  Brno - Fléda
26. 4.  České Budějovice – Gerbera
5. 5.  Plzeň - Buena Vista
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná