Program posílili i zlobiví: Separ, Regie, Pil C, Yzo Empire, Sodoma Gomora, Marpo & TroubleGang

Máme problém. Nemáme 7 statečných. Máme 6 zlobivých. Neva? I když je to parta nevychovaná? Potetovaná. Sprostá. Maskovaná. Hlasitá. Na stagi bordel. Pod stagí kotel. Na počest a aby se vědělo, vlajou vlajky s pruhama a hvězdama nebo skříženejma hnátama... Neva? No, i kdyby va, tohle je rap, my je pro vás prostě máme a tady jsou:

SEPAR

Aka: Monsignor Separ

Konto: 2 x sólo, 2 x s DMS, 1 x s Gramo Rokkaz

Posudek: Separ je nenapravitelně tvrdohlavý. Jede jak buldozer. Jeho rychlopalné double time rapy obloží konkurenci rychleji, než piráti na rybníce Blaťák. Není vůbec náhoda, že je dnes asi nejvyhledávanějším hostem na faturink – La4 & DJ Wich, Kontrafakt, Ektor, 4D, Momo... Kdo chce toho nejlepšího a nebojí se, že zůstane ve stínu vlastního hosta, vytáčí Separis. Loni nakonec nemohl, letos konečně musí.

MARPO & TROUBLEGANG

Aka: Metaforickej král

Konto: 5 x LP, 1 x EP, 1 x mixtape

Posudek: S Marpem je to jak na horský dráze. Objevil se odnikud a vystřelil. Pak se zdálo, že přestřelil. Pak že jde zase rychle dolů. A když už to vypadalo, že zmizí v propadlišti rapových dějin za bicí v Chinaski nadobro, vrátil se v nejlepší formě. A vzal rovnou celou bandičku. Hluk, energie a sebevědomí jsou jejich poznávací znamení a vyprodaný SaSaZu jejich vysvědčení, který budou obhajovat vůbec poprvé i na Votvíráku.

SODOMA GOMORA

Aka: Řezník a De Sade, M.Engele a SWD

Konto: 4 x CD SG, 5 x Řezník CD, 3 x DeSade CD

Posudek: Sprosté a politicky nekorektní písničky SG na Votvíráku již dávno zlidověli a pějí se u táborových ohňů během opékání buřtů za divokých rituálních tanců při prolévání útrob ohnivou vodou a šňupání modré skalice. Když za to vezme Sodoma, lidi na Votvíráku se vždy zaradují. Jí, pijou hodují a jestli neumřeli, trilkovat budou i v roce 2015. Ámen.

YZO EMPIRE

Aka: Logic, Jimmy Dickson, Jackpot, Lvcas Dope, CBCH + DJ Rusty

Konto: hromada

Posudek: Při vypuštění na pódium okamžitě natropí zmatek. Je jich tolik, bary plivou jeden přes druhého, skáčou všichni přes sebe a hajp je takovej, že je nejen problém poznat kdo je kdo a co je co, ale po chvíli v sugestivním infernu kotelní výhně začne být problem i prostorová orientace, co je za den, rok, vpravo, vlevo, nahoře, dole. Pozvedněme číše s Vincentkou, na zdraví. A těšme se, bude var.

PIL C

Aka: trap lord

Konto: 4 skladby

Posudek: Přišel, viděl, zvítězil. Kde se vzal, tu se vzal, zjevil se loni v létě Pil C z Partizánského a bez varování zabil na první dobrou. Kde byl? Kdo to je CBG aka Come Back Gang? Odkud a kam se vrací? Jen se přejmenoval nebo má fakt jen 4 pecky na YouTube? Lost, Faded, Pompeje a Trippin?... Mystérium je do čeho se halí. Vibrace nejistoty co vzbuzuje. Je víc otázek, než odpovědí, na které si budeme muset počkat na Votvírák. Do té doby si můžeme hovět na trní a lámat si hlavu.

REGIE

Aka: Jimmy gentleman

Konto: 1 x CD ZMV, 2 x CD MVP, 1 x CD ESF, 1 x sólo

Posudek: Starej pes mezi štěňatama. Graffiti, průsery, koule, porno, rap. Regie už krotí mikrofon tucet let, krotkej ale nebyl nikdy. Po projektech Země Vzduch a MVP s Beem, respektive se Saxem se konečně dostává i k sólu. Deska Hlas barev s bubny od lidí jako JSM, Talpas nebo Fatte vzniká právě teď a do fesťáku bude krom 1.singlu venku další pecka a video, aby bylo jasný, čím bude Regie na Votvíráku reprezentovat svoje Budějice.

Zatím ohlášený lineup hiphopové stage na festivalu Votvírák 2015:

BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, Orion, DJ Mike T., James Cole, Refew)

EGO

LA4 & DJ WICH

SEPAR

SMACK

SUPA / DELIK / MOJA REČ

TNKDLBL SHOWCASE (Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey, DJ Fatte)

MARPO & TROUBLEGANG

SODOMA GOMORA

GRAMO ROKKAZ (Decko, Danosť, Tono S., DJ Lkama)

YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Jackpot, Lvcas Dope, CBCH + DJ Rusty)

HAHA CREW

PIL C

BLAKKWOOD RECORDS (MAAT, Sharlota, Jay Diesel, 1210 Symphony, Renne Dang, Viktor Sheen, Amco)

HUMBLE GROOVES BEAT SHOWCASE (Gypsyfromthefuture, Renk, Petijee, Nineteez)

REGIE

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná