Program festivalu Hip Hop Žije 2015 nezapomněl ani na Separa či Kontrafakt

Lineup slovenského festivalu Hip Hop Žije 2015 již uvítal řadu předních interpretů české a slovenské tvorby. Pro ty, kteří již připravují svého šéfa na další nepřítomnost mezi 26. - 28. červnem, máme dobrou zprávu. Bohatý program slovenského festivalu se rozrostl o další jména a za dveřmi čeká zahraniční headliner celého eventu.

Dosavadní lineup festivalu se jmény jako Supa, Ektor, Zverina, Indy a Wich, Momo, Ty Nikdy Labelu či Názov Stavby obohatili v druhé vlně výhradně slovenští autoři. Kdo tedy marně hledal na předchozích řádcích Kontrafakt, dočkal se nyní. V těsném závěsu jdou pak Majself s Mugisem, Separ a Plexo nebo talentování představitelé nové vlny Pil C, Robin Zoot a Gumbgu.
 
Stačí to? Ne? Buďte bez obav! Realizační tým československého lineupu ještě neřekl své poslední slovo, přičemž v blízké době přibude také jméno zahraničního headlinera. Lístky na festival Hip Hop Žije 2015 máte stále možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu včetně lupenů do sekce VIP a to prostřednictvím sítě Ticketportal nebo v rámci balíčku, který kromě (běžného nebo VIP) lístku nabízí i tričko a CD Hip Hop Žije na shopu rukahore.sk.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná