Proč letos nechceš vynechat Mystic Sk8 Cup?

Mystic Sk8 Cup nikdy nebyl a nebude čistě skateboardový závod, kdy se po skončení denního programu zavřou brány od skateparku a celý areál až do dalšího soutěžního dnes ztichne a osiří. Naopak, Mystic je opravdovým festivalem v samém srdci Prahy, který již téměř čtvrt století nabízí nejen světový skateboarding, ale i bohatý kulturní program se zvučnými jmény. Připomeňme si například The Freestylers, DJ Krushe či Suicidal Tendencies, kteří na akci vystoupili v minulosti. Ani letošní rok nebude výjimkou, i když v poněkud ostřejším rytmu.

Tři dny narvané světovým levelem skateboardingu přímo na Štvanici, kde stojí stejnojmenný legendární skatepark. Každý rok nám pořadatelé naplánují i bohatý kulturní program kolem. Jestli se jedná o tattoo stánky, lokální skate a urban shopy a jejich stánky, nebo workshopy, které akci provázejí, ale hlavně podium, které se každý večer rozezní DJ's a jedna velká hvězda.Skateboarding se nemotá jen kolem hip hopu, tudíž čekejte multižánrovou nálož, která pátek začne metalovou kapelu Devil Wears Prada. Pokud vás tenhle žánr obchází, nezoufejte a těšte se na sobotu, protože příchází nálož. V podobě intoxikujících mexických a kubánských rytmů snoubících se s poctivým West Coast rapem. Nikdo jiný, než Delinquent Habits. Pokud si je letos ve vyprodaném, po strop narvaném Rock Café nestihnul, neváhej a přijeď na Mystic Sk8 Cup, kde si můžeš tuto legendu vychutnat pod otevřeným nebem! Aby nebylo málo, vezou čerstvé album It Could Be A Round Two, které je bezpochyby jejich nevyzrálejším projektem, textově i hudebně. Ono, když většinu produkce obstará pardál Sen Dog ze Cypress Hillu, nelze aby tomu bylo jinak!A neděle se bude nést v znamení newyorského špinavého hardcore zvuku. Na vaše ušní bubínky zaútočí Madball! Legendy, které zpívají od roku 1988 znají i lidé mimo žánr! Od devadesátek, kdy se odtrhli od velkého bratra Agnostic Front jelijako pila a vydávali alba až do roku 2001, kdy se oficiálně rozpadli. Avšak nic netrvá věčně a kratičký rok poté Madball opět spojují své síly a začínají tvořit. A jejich frontman Freddy Madball se často spojuje i s jménama z hip hopové scény, jako Slaine, nebo Apathy a Celph Titled.

 
Akce: Mystic Sk8 Cup 2017
Start: 30.6.2017, 10:00 (koncerty od 22:00)
Finish: 2.7. - pozdné noční hodiny
Místo: Skatepark Ostrov Štvanice, Praha
Vstup: od 350 kč/den
Vstupenky na závody Mystic Sk8 Cup lze zakoupit v síti goout.cz, a to jak na celou dobu trvání festivalu, tak i na jednotlivé dny a koncerty.
Další informace naleznete na facebooku a nebo na webu.
 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná