Připravte si Wu-vlajky. Po festivalu se nám dorazí GZA ukázat na kontrolu i na klubovou půdu

Wu-Tang sága pokračuje! Máme pro vás dalšího. Máme pro vás toho, co jsme v pražském klubu dlouho neměli. Máme pro vás toho hlavního. Máme pro vás hlavu, která nás naposledy pozdravila na loňském Hip Hop Kempu.

Už od dob 36 Chambers víte, že jedna z definic jeho party je: “We form like Voltron and GZA happens to be the head.” Je to prostě génius. Jeho show je jak úder otevřenou dlaní na solar, rána na komoru, hvězdice na čelo a nunčaky přes celou hubu.
 
Trvalo to. Někdo se těší od roku 95, kdy vyšel jeho mistrovský kousek Liquid Swords a jedna z nejlepších Wu sólovek vůbec. Hypnotický bubny, RZA v nejlepší formě, k nesnesení napínavý atmo, smrtící rýmy. Někdo vyčkává flow mistra tekutých mečů od roku 2008, kdy jsme se měli dočkat v rámci série BOOMBOX - tenkrát v Lucerna Music Baru. 
 
Protože je ale GZA k zbláznění rozvážnej. A jako šachový velmistr plánuje strategicky tahy za hranicí chápání. Bylo potřeba si počkat. Připrav se na další Wu banger. 

Vstupenky za 690 Kč (+ poplatky) v prodeji od pondělí 18. 2. 10:00 na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Futurum Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Lucerna Music Bar & Boombox parties present
Liquid Swords Boombox
GZA (Wu-Tang Clan / US)
2. 4. 2019 doors 20
Futurum Music Bar

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná