Přelom roku oslaví Paulie nejen s Kennym, ale i s Roseckem, Refewem, Restem, Děkanem i Svátkem

Hiphop fans už dobře ví, kde je poslední rok nejlépe. Top koncerty na top zvuku můžete vídat a slýchat pravidelně jedině v Uhelně. Proto právě tam bude ten nejlepší Silvestr! A nejde jen o klasicky kvalitní party DJs. Těšte se na live vystoupení v podání Paulie Garanda a jeho hostů, zazpívá geniální Martin Svátek, vystoupí momentálně hodně rozjetej Refew nebo šílenec Candymane. Bude to prostě tak nabitý program, že se nebudete nudit ani na sekundu.

Paulie pro vás chystá velkolepý koncert. Nevěříte? Prozradíme hosty - Rest, Jakub Děkan, Roseck nebo Martin Svátek. To je slušná sestava. Martin Svátek zazpívá samozřejmě i sólo, protože o to vás nemůžeme ochudit. Refew momentálně objíždí republiku a nahrává jednu bombu za druhou. Všechny do vás pošle jako oslavu končícího roku 16 a začátek sedmnáctky. Candymane živě? Vzácná záležitost, energická, šílená, vtipná, k Silvestu naprosto ideální. Nenechte si ujít ani jeho.
 
Už jsme zmiňovali DJs? Dobře čtěte - můžete se těšit na allstar sestavu. Všechny jste v Uhelně mohli slyšet několikrát, takže víte, že jsou to právě oni, kdo tam nejvíc zabil. Kenny Rough, DJ Noir, DJ Lu2, DJ Poeta, DJ Herbyboy a DJ-Ro. Takhle vypadá výběr toho nejlepšího party DJingu v Praze.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná