Pražský Majáles a rap? 5 koncertů od jmen ze dvou měst

Rap už se za mnoho let okupace na českém území "vetřel" na mnoho multižánrových festivalů a výjimkou již celou řadu sezón není ani Majáles. 11. vydání masového pražského dýchánku přivítá 1. května na letišti v Letňanech hned pět jmen, která by mohla čtenáře bbarak.cz zajímat přeci jen o poznání více, než například Mandrage či No Name.

Peneřina těžká dřina? Dvě třetiny PSH se vydaly zpátky do dnů...

Letos byli povoláni reprezentanti jen ze dvou českých měst, a sice Liberce a Prahy. Na první zmíněný kraj z Podještědí v metropoli upozorní ATMO Music a Paulie Garand s Kenny Roughem, kteří mimochodem začali pracovat na následovníku úspěšného nosiče "Molo". Moc daleko se nenacestuje Trouble Gang na čele s Marpem, jenž si díky účasti Chinaski vystřihne dvoják a dále Prago Union a Peneři strýčka Homeboye, kteří patří ke štamgastům akce i přesto, že už studenty v původním smyslu slova dávno nejsou.
 
Majáles pak nezapomene ani na sportovní fanoušky, kterým nabidne úvodní vystoupení české hokejové reprezentace na mistrovství světa proti Švédsku. A co vstupenky? Nasměrujeme vás sem.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná