Pražská odnož festivalu Hip Hop Žije se dočkala také svého zahraničního headlinera

Organizátoři festivalu Hip Hop Žije před časem představili smělý plán expandovat i na další místa a nezůstat jen v lokalitě Zlaté Piesky. Tento pokus na Slovensku vyšel, zadařilo se i v minulém roce v Ostravě a zbývalo už jen dobýt Prahu. Matička stověžatá je ale náročná dáma, proto bylo nutné přijít s něčím navíc. A tak se návštěvníci premiérového ročníku na této adrese dočkají i amerického headlinera.

Za pár dní nás čeká další ročník v Bratislavě, kde vše funguje již šestým rokem. Organizační tým na tuto událost připravil hlavní jméno v podobě Ricka Rosse, kterého není nutné většině představovat. Také Praha se dočká své zámořské hvězdičky, kterou je Twelvyy z klanu A$AP Mob.

Členem téhle smečky je Twelvyy již od roku 2011 a jeho kariéru lemuje hned celá řada hitů, které určitě live zazní. Bohatý program v Praze se bude konat 28. července na holešovickém Výstavišti a těšit se můžeme nejen na zmíněnou tvář zpoza velké louže, ale také elitu československé scény. Své repertoáry nabídnou Yzomandias, Ektor, Separ,Majk Spirit, Pil C, Kontrafakt, Dj Wich či Azurit Kingdom.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná