Praha zažije neotřelé mejdlo plné točících se vinylů nejen z českých ručiček

Dvanáct palců lahodících zvuku znalců, to je definice, kterou před lety Kato popsal vinyl u skalních přezdívaný mnohdy jako černé zlato nebo asfalt. Hudební platforma, která nerezaví a získává si své milovníky i dnes. Devátého listopadového dne budeme moci v Praze na Vinohradech v tamním klubu Tresor navštívit akci označenou „BIG BANG!!“ čítající hned osm českých DJ´s a třešničku na dortu z Ostrovů.

Hip-hop bude mít monopol, ale dle informací organizátorů nebude jediným žánrem. Gehtofunkový večírek má mít i nádech electro swingu a dočkáme se nějakého toho dru mand bassu. Největší hvězdou programu pak bude dvojnásobný mistr UK v technickém djingu, mistr v beatjugglingu a live remixingu JFB. Pro mnohé možná neznámý maník z Brightonu, kterej vás však přesvědčí, že za gramci jen nesbírá fotky. Ve světě je všeobecně ve svém oboru uznávám a pasován mezi elitu.

Zmíněno bylo také osm tuzemských tváří, proto v akci budete moci spatřit jména jako DJ Cut Dem, DJ Flux, DJ Lukáš Akvamen, DJ Negativ, DJ MACH.ALL, DJ Taktik, Mr. Funky Machine a Ill Rick ze Sodomy Gomory. Nejen, že se tuzemská smetánka představí ve své plné kráse, ale oslaví také kristova léta jednoho z nich. O koho se jedná, prozrazovat nebudeme. Dozvíte se to na místě činu. Pokud váháte a potřebujete podrobnější info, zkuste navštívit fb událost.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná