Praha se dočká dalšího festivalu, postarají se o to autoři Hip Hop Žije

Hip Hop Žije už je tradiční značkou, jež se soustředí na nejvýraznější hráče našich dvou branží, které každým rokem doplňuje dvěma zahraničními headlinery a své místo má na přelomu června a července na bratislavských Zlatých pieskách.

Už dávno ale nejde jen o festival ležící v hlavním městě našich východních sousedů. V minulosti už se akce na kolečkách připomínající někdejší Rock The Bells podívala na východ země a letos proběhla například v Ostravě.
 
Organizátorům HHŽ, v jejichž realizačním týmu najdete například Maria Biháryho, Dje Romana Zámožného nebo Osťa, to však nestačí a dál se rozpínají i na západ, o čemž svědčí pražská premiéra, k níž dojde v sobotu 28. července 2018.
 
Místem M je holešovické Výstaviště a ačkoliv mají být interpreti teprve anoncováni, z úvodního letáku je patrné, že jistou účast mají Kontrafakt, Pil C, Majk Spirit či Separ, jenž v letošním roce vypustil další sólo "Pancier" a navíc nahrál 16 hostovaček.
 
Protože na slovenské verzi příliš mnoho českých jmen nevystupuje (a když ano, může to bohužel skončit jako v případě Supercrooo fiaskem, za které by se mělo tamní publikum stydět i teď půl roku od onoho momentu), v naší metropoli tomu jistě bude jinak. Toť věštba bbarak.cz.
 
Více infa načerpáte například zde.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná