Praha opět přivítá Dilated Peoples

První showcasový festival v ČR, který se pod názvem Nouvelle Prague uskuteční ve dnech 1.-2. listopadu v areálu smíchovského pivovaru Staropramen, oznamuje jméno druhého headlinera festivalové části. Bude jím americká kapela z Los Angeles Dilated Peoples. Ti plánují vydání nového alba, které se bude jmenovat "Directors of Photography".

"Directors of Photography", první album Dilated Peoples od roku 2006, vyjde z kraje roku 2014. Legendární undergroundová  formace a její členové Evidence, Rakaa a DJ Babu však představí materiál z nového alba fanouškům již na svém evropském turné, které zahájí právě v Praze. Na pódiu Nouvelle Prague vystoupí v sobotu 2. listopadu.

Druhým headlinerem Nouvelle Prague bude anglická písničkářka Lucy Rose, jejiž koncert bude uzavírat páteční festivalový den. Kromě těchto dvou interpretů se během dvou dnů pražskému publiku představí také osm nadějných kapel ze zámoří, které předtím odehrají svá showcasová představení pro delegáty hudební konference. Na tu se do Prahy dostaví významní profesionálové showbusinessu z celého světa a spolu s tuzemskou hudební veřejností budou diskutovat na aktuální témata hudebního průmyslu. Obě části Nouvelle Prague jsou však otevřené i pro širokou veřejnost.

Pořadatelé Nouvelle Prague seznámí tuzemské hudební profesionály s celým konceptem showcasového festivalu a konference na workshopu nastávajícího veletrhu FOR MUSIC & SHOW, který se uskuteční ve dnech 3.-5.října v areálu PVA Expo Praha v Letňanech.

Vstupenky na oba dny festivalové části jsou v prodeji v sítích Ticketforpeople, Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 370,- Kč, jednodenní vstupenka pak za 200,- Kč. Delegátský pas je možné zakoupit po registraci na Ticketforpeople nebo SMS Ticket za 600,- Kč.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná