Potvrdí v Praze Nerieš nálepku, že patří k průkopníkům slovenské nové školy?

Už 30. dubna budou mít dobří občané města pražského možnost rozpálit to na čarodějnice v klubu Uhelna! A ne jen tak s někým. Navštíví nás totiž mladé slovenské duo "Nerieš". Přestože mají zasebou pouze jedno ( velmi našláplé) album "Minimal", kluci určují trendy moderního hip hopu.

Velkým bodem v jejich kariéře je skladba "všetkyhovná" (produkce Maiky Beatz), která dokonale vystihuje letní chillovou atmosféru, a dostala se tak do hlavy nemálo posluchačům. Netrvalo dlouho a přišly další hity, jmenovat můžeme například pecku "10 minut", kde se objevily spolu se Separem a Damem.

Dají se tedy označit za průkopníky ve slovenském newschoolu, produkce je propracovaná a v každém tracku můžeme čekat jinou, originální flow.

Jako místní support vystoupí Justin Case s jeho crew, který si pro nás chystá pecky z připravované desky "Klient č. 5". Jeho hlavní zbraní je nedávno vydaný singl "Moje Gunja", který opěvuje krásné ženy a kvalitní úrodu.

To ale není zdaleka vše. Můžeme se také těšit na pražský Unbeatable Label, který v poslední době roste a nabírá na povědomí, například také díky skladbě "Druhá tvář", kde člen labelu T-Jay spolu s Vadakem odkrývá druhou stranu mince.

Dalším na programu bude seskupení Moje Droga, kapela, která je zastáncem starší školy, ale přivádí do tvorby prvky moderna a rozhodně přispěje k pestrosti celé akce. 

Vstupenky zakoupíte na Ticketstram.cz za cenu 150 Kč v předprodeji/ na místě za 190 Kč.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná