Poslední čtvrtfinále Secret Walls je otázkou několika hodin

27.července se v experimentálním prostoru NoD odehraje poslední čtvrtfinálový souboj ilustrátorů ze Secret Walls. V červnu se o překvapivý postup obou soupeřů postarala unikátní remíza hlasů porotců i naměřených decibelů hlasu diváků. Snad poprvé v historii soubojů se pak organizátoři rozhodli místo opakování hlasování poslat do semifinále oba soutěžící. Souboj 27.července tedy rozhodne o postupu posledního semifinalisty. K bílému plátnu se proti sobě postaví Ticho762 a Štěpán Lenk.

Štěpán je absolvent Grafického designu na Ústavu umění a designu v Plzni a ilustraci se naplno věnuje zhruba rok. Čte hlavně komiksy a miluje sci-fi v jakékoli podobě. Bydlí kousek za Prahou, nebo podle potřeby ve svých vlastních kreslených světech.

Ticho762, vlastním jménem Petr Novák z Olomouce. Kresbě se věnuje od malička a nic jiného vlastně ani nedělá, kreslení je jeho život.

Souboj 90minutové ilustrátorské bitvy budou doprovázet beaty Dj Hlavolama a Dj Wosy. Vstup je jako obvykle 100 czk a večírek začne ve 21:00.

Kde: Experimentální Prostor NOD Dlouhá 33, Praha 1

Kdy: 27. 7.2013 21:00

Hudba: Dj Wosa, Dj Hlavolam

Vstup: 100 CZK

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná