RUKAHORE_SHOP_BANNER

Poslední česká šance na společný set Vladimira 518 s Rytmusem je pod Bezdězem

Kulturní festival České Hrady, který už má před sebou poslední českou zastávku na Bezdězu, se letos ve zdraví dožil již svého dvanáctého ročníku. A opět je jeho součástí i náš žánr, který reprezentují nynější frontmani dvou důležitých kapel Peneři strýčka Homeboye a Kontrafakt.

 
Ano, premiérově v historii scényjsou ve speciálním "hradním" setu opakovaně viděni Rytmus a Vladimir 518, což je kombinace, jež může fanoušky vracet do časů kultovních kompilací "East Side Unia" atd. Pakliže vás hodina v režii dvou čelních představitelů česko-slovenské branže zajímá, budete mít ještě jednu příležitost.
 
Záda jim při všech příležitostech hlídá Dj Mike Trafik, pro něhož musí být osvěžující, když po více než deseti letech křižování mapy kryje záda i někomu jinému, než pouze reprezentantům Bigg Bossu.
 
Nově mají návštěvníci festivalu možnost zapojit se do velké prázdninové soutěže s tématikou Karla IV. Připravena je také fotosoutěž o nejlepší fotky z festivalu určená zájemcům z řad návštěvníků.
 
Zcela poprvé v historii festivalu bude poslední zastávkou 10. září hrad Červený Kameň poblíž Bratislavy, který letošní pod názvem Slovenské hrady letošní putování uzavře. Vystoupí zde například skupiny Majk Spirit, Rytmus, Vladimir 518, Divokej Bill, Tublatanka, Desmod, Chinaski, Horkýže Slíže, Inekafe a řada dalších. Lístky je možné zakoupit jako E-tickets i přes internet. Na místě budou permanentky k dostání za 850, resp. 1100 korun s ubytováním. V prodeji jsou i lístky na jednotlivé dny a pořadatelé poskytují slevy dětem do 6 a 12 let v doprovodu rodičů. 
 
Zbývající termíny a místa:
 
2. - 3. 9.  Bezděz
10. 9. Červený Kameň, Slovensko
 
Všechno podstatné info hledete na oficiálních stránkách
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná