Polský bůh podsvětí Hades představí v Chapeau Rouge své nové album!

Nejen starověké Řecko má svého boha podsvětí. Ten, o kterém píšeme dnes, na nás hledí polských oblak a pro všechny bezvěrce máme špatnou zprávu - již 2. dubna sestoupí z nebes a zamíří do pražského Chapeau Rouge, aby pronesl poselství čerstvé desky "Czasoprzestrzeń".

Pokud se pohybujete v prostředí polského undergroundu, jistě jste o Hadesovo jméno stačili zavadit. Hades aka Had aka JiHad aka Łukasz Bułat-Mironowicz se pohybuje po barevném spektru polské šachovnice od roku 1999, přičemž na sólovou dráhu se dal v roce 2011. Od té doby se stal hrdým majitelem hned tří úspěšných desek. 
 
Prvním je release z roku 2011 "Nowe dobro to zło", po němž následovala veleúspěšná spolupráce se zásadním představitelem polského hip hopu O.S.T.R., jež vyústila v roce 2013 v desku "Haos". Ta se na domácím hřišti dočkala platinového ocenění. Do Chapeau Rouge pak zamíří Hades se svým albem "Czasoprzestrzeń", jež vyšlo na sklonku minulého roku a u nás si odbyde svojí koncertní premiéru. 
 
Těšit se můžete na epesní samplovačky ve starém dobrém polském stylu z rukou dvorního producenta Emadea, ale i hrubé bangery, jež se nestydí za svůj syntetický původ. Celou událost uvedou do pohybu Sughar, Wawson a Erobeo s DJem Rezumé z uskupení Strana Východná. Jako support se představí DJ Kebs, DJ Enes a DJ Barny.
 
Pokud nechcete přednášku z polského podsvětí 4. dubna v Chapeau Rouge prošvihnout, máte možnost získat vstup na akci zdarma. Co je pro to potřeba udělat? Jedinou podmínkou je správné zodpovězení otázky níže a zaslání odpovědi na email soutez@bbarak.cz do 1. dubna. Jako předmět napište: "Hades - Chapeau Rouge". Nezapomeňte připsat vaše jméno a příjmení. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím emailu.
 
 

Soutěž o vstupenku na "Hades & DJ Kebs - Czasoprzestrzen":

V rámci které hiphopové sestavy Hades dříve působil?

a) Mono Banda
b) Stereo Banda
c) HiFi Banda
 
Výhercem soutěže se Nicola B. Gratulujeme vítězi!
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná