Polovička formace Clipse letos ovládne Bratislavu!

Již počtvrté se na počátku července přesuneme do Bratislavy, kde vedle azurově modrého písáku budeme moci opět zaslechnout vše podstatného, co československá rapová scéna nabízí. Stejně jako v minulých letech si pro nás autoři připravili i speciálního headlinera a tentokrát nás zpoza velké louže navštíví kromě DJe Premiera i polovička formace Clipse alias Pusha T.

Těch jmen, která se na stagi vystřídají během 1. až 3. Července, je opět skutečně mnoho. Jedná se již o čtvrtý ročník, proto i organizátoři jsou zase o něco zkušenější a moc dobře vědí, co si publikum žádá. V hudebním programu si vybere každý fanoušek hip-hopu to své, a pokud zrovna nalezne hluché místo v line upu, může se osvěžit v přírodním koupališti. 

Headlinerem bude letos tedy slavný americký rapper Pusha T, jehož příjezd bude pro celé Slovensko zcela jistě velkou událostí. Zaoceánská ikona má na svém kontě spolupráce s lidmi jako Justin Timberlake, Pharrell Williams, Kanye West, Tyler, The Creator, Kendrick Lamar nebo A$AP Rocky. Dvě jeho skladby se dočkaly i nominace na cenu Grammy. 

Hip Hop Žije - Zlaté Piesky - 1. 3. července 2016
 
Pusha-T
DJ Premier
 
Kontrafakt
Majk Spirit
DMS
Ektor
Moja Reč
L.U.Z.A
Pil C
Kali & Peter Pann
 
Strapo
DJ Wich
Ty Nikdy Label
Marpo
Igor Kmeťo
GR Team
Otis
Zverina & Shommi
Aless
Plexo &  Majself & Mugis
Elpe
Adiss
Bekim
MPP
Krok Speť
Jofre
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná