PIO Squad začali pracovat na nové desce. Chcete si zahrát v jejich novém video singlu?

Tohle není u tebe v autě, tohle není u tebe v bytě, tohle bude ve čtvrtek 17.12 Jihlava a České Budějovice v Praze…….

Pio Squad for Čalantika je projekt, který se rozběhl loňské léto. Nejprve proběhla série koncertů, poté odjezd do bangladéšské Dháky, kde vzniknul videoklip na podporu vzdělávání dětí ze slumu Čalantika. Do této chvíle se skrze koncerty a videoklip podařilo vybrat 453 204 korun. A to díky Vám. A jelikož tu jsou skoro Vánoce, není od věci se nad tímto projektem znovu sejít a třeba se pokusit završit letošní rok částkou 500 000,-Kč.

Celý večer proběhne v duchu této akce a krom toho dojde na nějaká hodnotící slova, výstavu fotek a ukázku z chystaného dokumentu. Celý tento projekt a odezva lidí opět nastartovala Pio tak, že už se zde také možná dočkáte nějakých novinek a rozhodně zde dojde na natáčení záběrů pro jejich nový videoklip. A ano, video k novému albu, které fanoušci dostanou neuvěřitelných osm let po poslední klasické nahrávce "Interview".

Sám Eurodel dodává: "Zdravim všechny veterány. Posílám čerstvý zprávy z Jihlavy.  Pio Squad začali pracovat na nové desce, kterou chceme mít hotovou do léta.  Jako ochutnávku z připravované desky vypustíme v lednu 2016 nový singl a videoklip. Ten se začne točit už tento čtvrtek v klubu Storm a nočních ulicích Prahy.  Začali jsme koncertovat, psát, točit. Kdo čekal na todle, může to s náma oslavit večer v klubu. Stay with us!"

České Budějovice v úvodu zprávy znamenají to, že právě z tohoto města se dostaví i Regie, jenž má venku album "Hlas Barev", které zde pokřtí. A i u něj dojde na novinky. Bude se jednat o premiéru jeho nového videoklipu.

odkaz na událost zde.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná