Charita zavane PIO opět do metropole. A bude u toho i La4

Ještě před rokem jsem slyšel to naříkání českých konzumentů tuzemského rapu, jak je téměř nemožné sledovat stage, na které se prohání vypálené jihlavské štýlo s názvem Pio Squad. Jižní banda se držela v ústraní a vystupovala zřídka kdy, jenže tento rok v rámci své vize pomoci dětem tam, kde je to nejvíce potřeba, oprášila mikrofony a opět baví davy fans. A nyní se řítí i do matičky stověžaté.

Konec roku se line vůní Pio Squad a jejich charitativní tour, která probíhá po celé naší vlasti. Série vystoupení na podporu vzdělávání dětí v Bangladéši hlási další zastávku, kterou je metropole Čech. Z vybraných honorářů se kluci vydají do této asijské země a následně vznikne i videoklip, který bude propagovat projekt Čalantika nevládní organizace ADRA.

Praha se ještě vzpamatovává s destruktivního zážitku, který DJ Wich připravil ve velkém sálu Lucerny. Samozřejmě, že Efko a Eurodel byli přitom. Pokud však chcete jejich repertoár slyšet ve větším rozsahu, navštivte 14. listopadu klub Lávka. Celá akce začíná v 21:00 a lístky si můžete předem zajistit v prodejně Queensu v obchodě na adrese Senovážná 6. Bližší informace kontroluj na FB události, a nebo si pusť video pozvánku. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná