PIO, benefice a freestyle rap mají společného jmenovatele

Další rok na hip hopové scéně je před námi a na dveře klepe první letošní vydání akce Freestyle Mondays. Jejich organizátorům se v roce 2017 povedlo znovu nastartovat legendární Chaozz a odpálili světové finále End Of The Weak. Již tohle napovídá, že tato parta začíná mít víc a víc prostoru a podpory pro své další akce. A jejich první letošní zářez to potvrzuje.

Pamatujete si ještě na srdcervoucí skladbu Čalantika od PIO? Tak přesně na toto centrum, které pomáhá lidem v situaciích, kde by nikdo z nás být něchtel, poputuje celý výdělek lednového Freestyle Mondays. I proto dorazí PIO SQUAD odehrát svůj koncert a podpořit tak tuto benefici.


Chybět nebude ani velice univerzální parta kolem Jara Cossigy, Royal Duckers, která letos zahájila svou činnost. A hlavně a především, bude jam. Bude freestyle se živou kapelou. Věc natolik specifická, která v dnešním trendy rybníku skutečně chybí. A tak pokud rapuješ, píšeš texty, nebo zpíváš, doraž a předveď své skills. Nebudou chybět však ani DJ's. Za gramce si stoupne legendární DJ Ba2s a následně i DJ DUG. A tohle vše za kilo? Jo, tohle vše za kilo. A v novém prostoru. Po roce stráveném v Dejvické Klubovně se totiž Freestyle Mondays přesouvá do žižkovského klubu Fatal. Neváhej dorazit a zkontrolovat, co vše se pro rok 2018 změnilo, vychutnat si koncert PIO SQUAD, nebo se účastnit dražby unikátního obrazu. To vše pod jednou střechou, již v pondělí, 22. ledna.

Akce: Freestyle Mondays
Místo: Klub Fatal, Rokycanova 29, Praha 3
Start: 22.1., 19:00
Vstup: 100 kč, MC's: 50kč

photocredit: Mylab Studio

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná