Pharoahe Monch, Vinie Paz, Ill Bill, O.C. & A.G. promluví k Čechům již za pár dní

Mafia Records opět připravuje party na zapamatování, a to na úterý 11. prosince, kdy v pražském orostoru KD Vltavská vystoupí Heavy Metal Kingz - Vinnie Paz a Ill Bill, Pharaohe Monch + DJ Boogie Blind, O.C. spolu s A.G., Dj Wich a Ektor, Gramo Rokkaz, Sodoma Gomora, Revolta, DJ Eclipse, DJ Flux a Beatsolcy.

Pharoahe Monch už byl v Česku dvakrát - jednou v rámci zdejší zastávky Rock The Bells, podruhé na Hip Hop Kempu. Zakladatele Organized Konfusion však na našem území rádi vidíme vždy.
 
Velkou fanouškovskou základnou se v tuzemsku mohou pochlubit také Heavy Metal Kings, kteří už k nám zavítali jak společně, tak samostatně a to ne jednou. Zdejší příznivec si však rád připomene skladby Jedi Mind Tricks, Army of the Pharaohs, La Coka Nostra či Non Phixion vždy, nemluvě o sólech Billa s Vinniem.
 
Na "Rap Hayhem festivalu" bude mít své vyslance také D.I.T.C. Crew. Sympaťák O.C. už zahrál před pár lety v Táboře na Urban Rapublic. Oproti A.G.mu, kterého čeká v srdci Evropy premiéra, už tedy zkušenost s českým publikem má.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná