Nestihneš Freestyle Mondays s Pauliem? Show půjde na internetu

V pondělí proběhne v pražském klubu Chapeau Rouge další díl seriálu Freestyle Mondays, který současně probíhá i v dalších světových metropolích, například New Yorku nebo ve Štrasburku.

Jedná se o ojedinělou událost, při které se u majku střídají interpreti, kteří tak mají možnost si zajamovat s živou kapelou Blues Guys. V pondělí večer v Praze tak budou mít moderátoři MC Metoděj & Dozer možnost vyzvat zájemce z řad vás, diváků.

Pokud se tedy věnujete rapu, zpěvu, nebo beatboxu, můžete okusit atmosféru živého vystoupení. A nepůjde o jen tak obyčejné vystoupení, jelikož budete stage sdílet s Paulie Garandem z Ty Nikdy labelu, který předevede mimoto své staré i nové pecky.

Po skončení akce bude až do ráda pokračovat afterparty v podobě DJ's setů Ghosta, Trevise, Preta a Yofreho. Přežít do rána vám může pomoci i Red Bull, který si můžete od partnera akce koupit za výhodnou cenu. Na místě můžete zakoupit i oblečení Ty Nikdy.

 Rozhodně tedy doražte v pondělí večer do Chapeau, nebudete litovat. Lístky můžete kupovat v předprodeji na baru Chapeau Rouge nebo rovnou na místě. Ale pozor, kapacita je omezena na dvě stě míst.

Pokud se vám přeci jen nepodaří na akci dostat osobně, můžete ji sledovat na tomto streamu:

http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Đ
  • Đ
  • 12.59 dne 08.09.2012

jsem zvedav jestli pujde stream i se zvukem

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná