Paulie Garand rozbalí v sobotu svou V hlavní roli tour v Chapeau Rouge!

Paulie Garand, Kenny Rough a Jakub Děkan vyrazili na V hlavní roli tour a brázdí s úspěšným albem české kluby. V sobotu 28. října zamíří konečně tihle koně z Ty Nikdy stáje, v rámci pražské zastávky do legendárního klubového prostoru Chapeau Rouge. Klub ohlásil výborný odbyt vstupenek v předprodeji, tudíž se dá očekávat narvaný klub a striktní kvalitní show, jak je u zástupců Ty Nikdy labelu dobrým zvykem.

Paulie Garand, Kenny Rough a Jakub Děkan vyrazili na V hlavní roli tour a brázdí s úspěšným albem české kluby. V sobotu 28. října zamíří konečně  tihle koně z Ty Nikdy stáje, v rámci pražské zastávky do legendárního klubového prostoru Chapeau Rouge. Klub ohlásil výborný odbyt vstupenek v předprodeji, tudíž se dá očekávat narvaný klub a striktní kvalitní show, jak je u zástupců Ty Nikdy labelu dobrým zvykem.

Vše odstartují Ty Nikdy DJs a do jedenácté se určitě rozjede koncert, tudíž ohlášení popůlnočních Indy &Wichreturn showv nedalekém klubu případní váhalové zvládnou…. Ale zpátky do jednoho z nejstarších klubů v Praze.  Paul a Kenny reprezentují Liberec, což dokazuje nejúspěšnější track z jejich posledního alba. Pavučina Lží, která se stala hymnou nad město pod Ještědem. Děkys  je neoficiální maskot labelu, ale nutno říct že zpívat umí a úspěšně dává roli baviče.

Vstupenky si můžete koupit na horním baru až do páteční půlnoci, pokud se neobsadí většina kapacity klubu. 

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná