Páté narozeniny festivalu Hip Hop Žije lákají na známé tváře a video z minulého ročníku

Jakoby to bylo včera. Pamatujeme svou přítomností první ročník, ve kterém se vše zahřívalo a učilo. Rok od roku je to lepší a organizátoři se činí. Letos nás čeká již pátý díl, což značí o tom, že práce je odvedená dobře. Line up už je pár měsíců před událostí pěkně nacpaný zvučnými tvářemi z československého rybníka a všemu ještě není konec.

Za poslední roky se festival Hip Hop Žije vypracoval mezi jednu z nejlepších venkovních akcí našich východních sousedů. Je to nejen díky dobře propracovanému programu, ale i bratislavské lokalitě Zlaté Piesky. Letos se to odpálí poslední červnový den a my budeme samozřejmě u toho. Je jasné, že organizátoři budou chtít opět posunout laťku nahoru, a již brzy nám oznámí zahraničního headlinera, který tak bude kráčet ve stopách Redmana či DJe Premiera.

Mezi vyřčenými jmény vás pak může zlákat například Rytmus, Ego, Momo, Majk Spirit s H16, Separ s DMS, Ty Nikdy, Supa, Delik, Zverina, Marpo, Azurit Kingdom nebo po letech opětovně slepené duo Supercrooo. Jména ještě budou přibývat, ale již nyní je to dobrý důvod k objednání lupenů za stále ještě zvýhodněnou cenu. Pokud stále váháš, přikládáme aftermovie z minulého roku.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná