Oliver Lowe zve na vánoční Live Jam Session se Zverinou, Restem, Saxem či Cossigou

4 roky! 30 akcí na pokračování. Stejný místo! Spoustu zábavy, ale zároveň dost práce. Tady se boří bariéry. Je jedno jaký žánr kdo hraje, kolik má views na youtube nebo jak moc je známý. Tady jde o setkání, vibrace, groove a potěšení z hudby v ryzím slova smyslu.

To je Live Jam Session. Dítě, které vytvořil Oliver Lowe společně s klubem Cross. Potomek, který už stojí pevně nohami na zemi, nebrečí, tvoří, přijímá a rozdává. Live Jam Session má stále stejný model. Je to akce od muzikantů pro posluchače a muzikanty. Bez vstupného. A to chceme udržet. Kapela, ke které se připojují zpěváci, MCs, DJs a improvizují. Za tu poměrně dlouhou dobu se na pódiu vystřídaly různé jambandy, např. kapela Olivera Lowe, jazzová kapela Vertigo, muzikanti z Prago Union, různé kombinace muzikantů, kteří nemají tolik příležitostí si zahrát spolu nebo dokonce kapela Ewy Farné. 
 
Zodpovědnost za jamband na vánoční akci si na svá bedra vzal bubeník kapely Mandrage - Matyáš Vorda. Ten si k sobě přizval skvělé muzikanty jako je Lukáš Chromek, Franko Dudinka, Matěj Belko nebo Dj Friky. Oliver se pokusil pro tuto akci pozvat všechny MCs, zpěváky a Dje, kteří se kdy do jamů v Crossu zapojili. Na jam dorazí např. Sisa Fehérová, Ashley Abrman, Václav Tobrman, Dr. Kary, Mr. Cocoman, Honza Peroutka, Rest, Zverina, Dj Odpor, beatboxer Jaro Cossiga a spousta dalších. Možná proběhne i pár překvapení v podobě vzácných hostů. Kompletní seznam vystupujících naleznete u fb události nebo na plakátu.
 
"Začínáme ve 21:00 a užijeme si vánoční večírek tak jak má být. Přijďte si s námi zajamovat nebo jen tak poslechnout dobrou hudbu," zve prezident Everydays Records.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná