OG Maco už v neděli navštíví Prahu

A.M.180 a Goldmine už pár let pořádá pro české kvalitní akce různých žánrů, nejlepším případem je festival Creepy Teepee. Během své existence k nám dotáhli jména jako Mykki Blanco, Antown, Cities Aviv, TTF The Gang či Yung Leana na jeho první zdejší koncert. V neděli 7. února přivezou jako dalšího OG Maca.

Atlantský rodák se dostal do širšího povědomí světa díky singlu "U Guessed It" v roce 2014. Ještě předtím však pracoval pod jménem Macco Mattox. Tento alias je uctěním památky jeho nelepšího kámoše, jež byl zastřelen když Macovi bylo třináct let. Dodnes toto alterego používá. Jak udělal například před necelým půl rokem, kdy vydal EP 10 Moons 2, pokračování mixtapu z roku 2012. OGho flow je plná ventilvaného vzteku, který si během svého nelehkého života nastřádal dost. Často si dělá i vlastní produkci. Má svou nahrávací společnost a kolektiv OGG, sám však spadá pod label Migos.

OG Maco je k nezastavení. Během posledního roku vydal minimálně devět projektů. Prvním z nich bylo společné hodně vydařené EP Yep s Rome Fortune. Nahrávka je plná na velmi kvalitní songy, jako je "Jungle". No a tím zatím posledním projektem je mixtape The Lord Of Rage, vypuštěný do světa na Nový rok. Dost často se o něm diskutuje, zda bude jen dalším z jedno-hitových jmen. Já si myslím, že pokud to nebylo jasné předtím, teď už musí. OG Maco je bez pochyp jedno z nejžhavějších jmen dnešních dní. Ne nadarmo byl zařazen do loňské XXL Freshman Class. Letos by měl konečně vydat i svůj debut Children Of The Rage.

V neděli 7. 2. 2015 svou tvorbu představí u nás prvně představí v pražském klubu Futurum Music Club na Smíchově. Předskakovat mu budou čeští Dizzcock a NÁS||NÍK. Vstupenky seženete na stránkách GoOut.cz v ceně 350,- či na místě za 450,-. Nepromarněte tuto výtečnou příležitost. 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná