RUKAHORE_SHOP_BANNER

Obie Trice s sebou bere do Prahy i člena D12! Který český Dj dostane šanci rozehřát publikum?

Obie Trice, známý detroitský rapper se světoznámou hláškou "opravdové jméno, žádné triky", přijíždí poprvé do Prahy oslavit patnáctileté výročí svého debutového alba "Cheers". Na něj z pozice výkonného producenta dohlížel Eminem, který zapsal Obieho pod svůj label Shady Records a vytáhl ho tím z undergroundu.

V pražské Roxy ale nezazní jen stará tvorba. Připravte se hlavně na nekompromisní rap, sólo tracky i věci z období spolupráce s legendárním rapovým kolektivem D12. Právě z dotyčného michiganského spolku si Obie přiveze na pomoc MC Swiftyho McVaye. 
 
Jako český support se představí DJ Aka, který si za dobu svého působení vydobyl renomé jako jeden z technicky nejlepších DJů u nás i na Slovensku, což potvrdil umístěním na nejvyšších místech soutěží ITF nebo DMC. 6. listopadu tak nesmí nikdo z milovníků turntablismu a rapu přelomu milénia chybět!
 
V úterý se budou moci fanoušci opět checkovat v aplikací My Roxy (ke stažení zde). Každá návštěva znamená odměnu a můžeš vyhrát i permici na celou sezónu do Roxy. Check-in bude aktivní od 20:00.
 
Line-up:
20:00 doors
20:00 DJ Aka
21:30 Obie Trice with Swifty McVay
 
Lístky na místě: 500 czk

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná