Obie Trice oslaví 15 let památného debutu "Cheers" prvním pražským koncertem

Obie Trice - opravdové jméno, žádné triky. Známý detroitský klasik pomiléniové éry přijíždí premiérově do stověžaté oslavit patnáctileté výročí svého uznávaného debutového alba "Cheers".

 
S pomocí Dr. Dreho, Mr. Portera a Timbalanda album produkoval Eminem, který zapsal Obieho pod svůj label Shady Records a vytáhl ho tím z undergroundu. V pražské Roxy ale nezazní jen stará tvorba. Připravte se hlavně na nekompromisní rap, sólo tracky i věci z období stráveném v Interscope.
 
Album "Cheers" je dodnes považováno za významný milník žánru díky dosažení páté příčky Billboardu 200 s 226 000 kopiemi prodanými během prvního týdne a celkovými 2 miliony kopií po celém světě. 
 
Zároveň značí, že Obie zvládne být jak tvrdý rapper, tak i zábavný chlápek, vezmeme-li v potaz, že je pojmenováno po jeho oblíbeném sitcomu stanice NBC. 
 
V současné době Obie pečetí své postavení na scéně založením vlastní značky Black Market Entertainment. Ve své tvorbě se dotýká témat vlastního života na ulicích Detroitu, problémům s matkou, vztahů se ženami a dnes čtyřicetiletý Obie je pořád ve hře bez úmyslů přestat. 
 
Jeho show 6. listopadu nebude radno propásnout. Předprodej začíná 20. září od 15:00 přes Ticketmaster a GoOut.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná