Noc slovenských legend už tento pátek v SaSaZu

Den před výročím Sametové revoluce se v pražském klubu SaSaZu uskuteční Night Of Legends, na niž se objeví slušný počet vystupujících. Naprostá většina z nich bude zastupovat slovenskou rapovou scénu a “pouze” Ty Nikdy tu českou. A kdo že se to v pátek vůbec ukáže?

Hlavním podnětem konání akce bylo první výroči od vydání debutu Majka Spirita. Ten vystoupí nejen spolu s kolegy z H16, ale i Livě Bandem. Můžete se těšit jak na klasiky, tak i novinky. Pánové ze Slovenska totiž připravují nové album, které by mělo vyjít během jara 2013. Moja Reč se také představí s živou kapelou, jejich vystouepní bude zastávkou Delikova XXXtape tour. Během večera se na stagi objeví také Čistychov spolu s Mišom Bielym. Budou k slyšení songy z Rap/Evoluce, ale i z Čistyho novinky Sin Limite.

 Zverinu není třeba představovat. Jen dodáme, že onen večer zavítá též do SaSaZu spolu s Romanem Zámožným a snad dá ochutnat i ze své připravované třetí desky. Billy Hollywood s Elpem, představí tak jejich nahrávku XXL, vycházející tento měsíc. Už máte dost? My ještě neskončili. Můžete se těšit také na Suverena. a jak už je uvedeno výše, jedinými zástupci české scény budou pánové z Ty Nikdy. Svou početnou výpravou Česko budou reprezentovat, myslím že adekvátně.

Pořadatelé se nechali slyšet: "Myslíme si, že tu chybí indoorovy festival, který i v zimě zasytí fanoušky hip-hopu. Plánujeme přinést více podobných akcí, na kterých se postupně vystřídají i jiná jména ze slovenské a české scény. Je však těžké sladit umělce v jeden termín." Předprodej je v síti Ticketportal. Za normální vstup dáte 385,- Kč a 770,- Kč. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná