Nicki Minaj a Juice WRLD si dají velmi očekávané rande s Bratislavou již za pár dní

Nicki Minaj, která prodala za poslední dekádu více nahrávek než Lil Wayne, Kendrick Lamard i J. Cole a z celé scény ji trumfl pouze Drake, si na svém blížícím evropském turné naplánovala dvaadvacet zastávek.

Vše startuje 21. února v Mnichově a o den později - 22. 2. - se celý koncertní ansábl okolo šestatřicetileté a 157 centimetrů měřící členky Cash Money Records přesune na zimní stadion Ondreje Nepely v Bratislavě.
 
Jeden ze sexsymbolů současné scény, která v tomto směru navazuje na předešlý odkaz Lil´ Kim, jež jí za to nemůže přijít na jméno, se rozhodla přinést svým fanouškům absolutní zážitek z nové desky "Queen". Proto s sebou přináší na stage nové jméno a po jejím boku se objeví rappa Juice Wrld z Chicaga, jehož debut "Goodbye & Good Riddance" se pyšní platinovým statusem a singly "All Girls Are The Same" a "Lucid Dreams" dokonce multiplatinovým.
 
"Jsem nadšená, že mohu přinést komplexní zážitek mým evropským fanouškům. Můj kreativní manažer Jamie King a já jsme velmi důkladně pracovali na tomto vzrušujícím, nezapomenutelném a absolutně unikátním díle, které budu sdílet s mými úžasnými příznivci. Miluji hudbu Juice WRLD a cítím se poctěna, ež se připojil k mé show. Půjde o něco, o čem se budou psát knihy," vzkázala rodačka z Trinidadu a Tobaga.
 

Informace o vstupenkách najdete zde.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná