RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nezaměnitelný frontman Cyypress Hill B-Real se vrací do Česka. Kdy a kam na něj?

Cítíš se sick? Žádný strachy, přijíždí Dr. GreenThumb, jenž zná každou křivku těla Carmen Electra a dá ti pořádnou medicínu v podání toho nejdrzejšího rapu. B-Real - lídr jedné z důležitých kapel hiphopové historie CypresHill už je na cestě a společně s Demrickem se v rámci evropské tour zastaví i u nás. Přijď se přesvědčit, že řadu současných rapperů strčí stále s přehledem do kapsy.

Heads up! Přijíždí B-Real a svým nezaměnitelným hlasem a svolává všechny šílence z okolí hymnou “Insane In The Brain”. Vytáhni svěrací kazajku, opraš svou sbírku toho nejlepšího rapu, vytáhni kazety, CDs a všechno, co od Cypress Hill máš a jednoduše si připomeň, proč má tohle seskupení fame. Není to jen přes 18 milionů prodaných alb, ale hlavně jejich strhující show, se kterými několikrát objeli celý svět a byli headlinery snad všech velkých festivalů.

Díky kubánsko-mexickým kořenům má vrozený temperament a horkokrevnost. Kluk z ulice, zapletený s nechvalně proslulým gangem Bloods a postřelený v potyčce s drogami. Tahle zkušenost otevřela B-Realovi oči, pomohla mu dostat se ze života kriminálníka a hlavně vytvořila příběh prvního alba Cypress. Právě tyhle real zážitky dodávají jeho rapu ten správný drive.

B-Real sice pochází ze staré školy, ale určitě v současnosti není žádným vyčpělým fotrem, co se zasekl v devadesátkách. Jeho sólo dráha je toho důkazem. Tři vydané mixtapes a album “Smoke N Mirrors” zavřely klapačku všem, kdo o něm pochybovali. Vedle toho i několik projektů jako třeba Serial Killers (B-Real, Demrick, Xzibit), se kterým byl v Praze naposledy. Tentokrát dorazí ve dvou se svým chráněncem Demrickem, kterému dal support při produkování několika tracků na jeho debutovém mixtapuAudio Hustlaz, Vol. 1(2008). Demrick není ale žádnej mazánek. Kolaboroval třeba i s umělci jako Xzibit, SnoopDogg nebo Kurupt a dokázal si sám za sebe vydobýt respekt. Jak je vidět z jejich společných tracků jako třeba “Kush Conversation” nebo “Angels Come Calling”, tihle dva se ve flows doplňují a tak je už teď jasné, že jejich pražská show bude real!

5. 6. 2016, Open: 20:00

B-Real ofCypressHillwithDemrick @ ROXY

DrGreenThumbEuropean Tour

FB událost

Vstupenky/Tickets:
Café NoD za zvýhodněnou cenu 530 korun. Nebo online na GoOut či Ticketportal.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná