Tip na víkend: Německý Patrice poprvé v Česku už tuto neděli

Patrice Bart-Williams svým mixem hudebních stylů, jako je reggae, hip hop, soul či folk, si podmanil už mnoho lidí. Nyní si poprvé zahraje v Česku, a to na dalším z Excelent Jukeboxů. Podmaní si i české publikum?

Patrice vyrůstal v domě s výtečným hudebním vkusem, kde slýchal velikány Fela Kuti, Burning Spear či Bob Dylan. Na scéně se pohybuje nějakých patnáct let, za nichž stihl pustit do světa už osm alb. To poslední Rising of the Son vyšlo loni a reflektuje na něm svoj život. Možná i proto se jedná, podle mého o jeho nejepší dosavadní nahrávku. Mezi hosty se objevil jamajský Busy Signal, belgická senzace Selah Sue, soulový génius Cody ChesnuTT a další. Za svou kariéru stihl projet celý svět,předskakovat pro Lauryn Hill, vystoupit s Manu Chao nebo také si založit vlastní nahrávací studio Supow kousek od Kolína nad Rýnem. 

Poprvé jsem o tomto pánovi slyšel před více než deseti lety a od té doby jsem ho něják nesledoval. To se však změnilo díky návštěvě loňského Summerjam festivalu, kde Patrice zakončil celý festival famózním vystoupením. Takže nedělní návštěvu Lucerna Music Baru mohu vřele doporučit všem milovníkům hudby. Myslím, že litovat nebudete.

Vstupenku seženete za 449 Kč + poplatky, a to v síti Ticketpro či na facebook profilu Fource Entertainment, kde naleznete i bližší info k akci. 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná