RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nejzvučnější člen Swollen Members se v krátké době vrací ještě jednou do ČR. Na řadě je Brno

Velikonoční neděle. Boží hod velikonoční. Zmrtvýchvstání Páně. Říkejte tomu jak chcete, ale přesně v ten den proběhne ve druhém největším městě země produkční premiéra Bars in Bars, která bude vrcholit v prvních hodinách následujícího dne koncertem malého velkého muže kanadského rapu Madchilda.

Fotoreport z poslední návštěvy Madchilda v Praze

Vše se tedy odehraje v brněnské bývalé nádražní hale Malá Amerika 27. března. Start akce je naplánován už na čtvrtou odpolední, kdy můžeš dorazit zkontrolovat Grafficon graffiti jam, který bude probíhat přímo v areálu Malé Ameriky a to v podání 10 writers! Po dobu graffiti jamu se o hudbu stará Dj Strygo. Na odpolední program je nachystaná taktéž chill zóna s posezením a grilováním.
 
Největší pekla nastávají úderem hodiny desáté. Stage přijdou oficiálně otevřít domácí bboys Galactic Empire a BMC, které později vystřídají speciální hosté večera a to Gramo Rokkaz riders Decko & Dj Lkama. Po slovenské návštěvě nastupují v plném složení AK (Sergei Barracuda, Pastor a Dj Bussy) a půlnoční čas neovládne nikdo jiný, než kanadský battle axe warrior MADCHILD. Energii v davu po další 2 hodiny udrží 1210 Symphony, čili Djs Chocolatic a Diskotek a následný after má na starost Dj Fliptyck. Celým večerem pak provází speaker Pivoth.
 
Ve vzduchu lítá poslední stovka dostupných lístků za cenu 350,- Kč. Koupit se dají v brněnském GRAFFICONu na Pekařské 18 a nebo zde. Takže Brno, vidíme se v neděli na Malé Americe!
 
Časový lineup akce:
 
16:00 GRAFFITI JAM / DJ STRYGO
22:00 BBOYS JAM
22:30 DECKO & DJ LKAMA
23:00 AK
00:00 MADCHILD
01:00 1210 SYMPHONY
03:00 DJ FLIPTYCK

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná